بدن اجلاس روسیه آمریکا هامبورگ رییس جمهور

بدن: اجلاس روسیه آمریکا هامبورگ رییس جمهور دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی قبر رایگان در قطعه بازیگران و صورت های معروف , هدیه شهردار قزوین به خبرنگاران

شهردار قزوین گفت: یکی از خواسته‌های خبرنگاران همواره درخواست تخصیص داده شده است قطعه‌ای از آرامستان قزوین به این قشر هست، ما قطعه‌ای داریم به نام قطعه بازیگران

قبر رایگان در قطعه بازیگران و صورت های معروف , هدیه شهردار قزوین به خبرنگاران

هدیه شهردار قزوین به خبرنگاران؛ قبر رایگان در قطعه هنرمندان

عبارات مهم : قزوین

شهردار قزوین گفت: یکی از خواسته های خبرنگاران همواره درخواست تخصیص داده شده است قطعه ای از آرامستان قزوین به این قشر هست، ما قطعه ای داریم به نام قطعه بازیگران و صورت های معروف و مشاهیر که از این بعد نیز خبرنگاران از قطعه بازیگران و صورت های معروف بهشت فاطمه قزوین به صورت رایگان بهره مند می شوند.

شهردار قزوین گفت: در مجموعه مدیریت شهری از خبرنگاران استفاده کردیم و از این به بعد هم در حوزه های کارشناسی و مدیریتی از خبرنگاران استفاده خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، علی صفری در نشست خبری که شب گذشته در تالار مفاخر شهرداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار؛ تصریح کرد:جامعه فعال و پویا رابطه مستقیمی بانشاط و پویایی خبرنگاران هست، خبرنگاران اگر بتوانند رسالت خود که امیدبخشی به جامعه است را به خوبی انجام دهند جامعه ما به سمت توسعه حرکت می کند.

قبر رایگان در قطعه بازیگران و صورت های معروف , هدیه شهردار قزوین به خبرنگاران

وی افزود: خبرنگاران که جهت اطلاع رسانی جوامع و شهر تلاش می کنند درواقع شخصیت حقیقی نیستند بلکه یک جریان بزرگ حقوقی هستند که در تحول افکار عمومی نقش اساسی دارند و به جامعه حیات دوباره می بخشند.

شهردار قزوین اظهار کرد: نگاه ما به شهر نگاه انسان محور است و نگاه کالبدی نیست چراکه امروز محور توسعه شهر، توسعه کالبدی نیست بلکه شاخص توسعه شهر را می توان در تعداد صندلی های تئاتر بررسی کرد، در حال حاضر ما در قزوین منزل تئاتر و منزل بازیگران و صورت های معروف نداریم ؛ کارهای ظاهری کافی نیست و باید زیرساخت های فرهنگی را فراهم کنیم.

شهردار قزوین گفت: یکی از خواسته‌های خبرنگاران همواره درخواست تخصیص داده شده است قطعه‌ای از آرامستان قزوین به این قشر هست، ما قطعه‌ای داریم به نام قطعه بازیگران

وی افزود: در نگاه انسان محور قزوین را شهر دوچرخه آینده نگری کردیم، در این میان جهت توسعه شهر از نظرات و انتقادات اصحاب رسانه استفاده می کنیم چراکه معتقدیم نقد رسانه ها در مسیر توسعه و باهدف سازندگی صورت می گیرد ما نیز به دنبال سازندگی هستیم بنابراین نشانه یکی است و باید زبان یکسان پیدا کنیم.

صفری تأکید کرد: توزیع آگهی های در شهرداری عادلانه است و این گونه نیست که صرفاً به افرادی بدهیم که از ما تعریف می کنند، ما معتقدیم رسانه هایی که ما را نقد می کنند ما را از لبه فساد دور می کنند و کسی که به سمت نقادی نرود ما به فساد نزدیک می شویم بنابراین رسانه هایی که ما را نقد می کنند هم آگهی دریافت می کنند.

وی بیان کرد: ما از نقدها استقبال می کنیم ولی باید توجه داشته باشید که نقدها باید منصفانه، صادقانه و در جهت توسعه باشد، شهرداری نهاد خدماتی است و در مقیاس جریانات سیاسی نمی گنجد و نگاه مدیریت شهری نگاه خدماتی است که از تولد و تا فوت به مردم خدمات ارائه می دهیم .

قبر رایگان در قطعه بازیگران و صورت های معروف , هدیه شهردار قزوین به خبرنگاران

شهردار قزوین خاطرنشان کرد: ما در حوزه شهرداری از نیروهای شایسته استفاده می کنیم که پاکدست هستند و به دنبال ارائه خدمات هستند، ما به دنبال جریان سیاسی نیستیم دارای تفکری خاص هستیم ولی این تفکر را به داخل مجموعه شهرداری نمی آوریم و بدون نگاه سیاسی خدمات ارائه می دهیم.

وی با اشاره به کارگروه شمس تأکید کرد: شورای سیاست گذاری مشورتی 1404 دارای 5 کارگروه است که تأکید کردم در این کارگروه ها از خبرنگاران فعال در حوزه مدیریت شهری دعوت شود، اگرچه در یک کارگروه خبرنگاران حضور دارند ولی تأکید من حضور خبرنگاران در هر 5 کارگروه است.

شهردار قزوین گفت: یکی از خواسته‌های خبرنگاران همواره درخواست تخصیص داده شده است قطعه‌ای از آرامستان قزوین به این قشر هست، ما قطعه‌ای داریم به نام قطعه بازیگران

صفری بیان کرد: در مجموعه مدیریت شهری از خبرنگاران استفاده کردیم و از این به بعد هم در حوزه های کارشناسی و مدیریتی از خبرنگاران استفاده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: یکی از خواسته های خبرنگاران همواره درخواست تخصیص داده شده است قطعه ای از آرامستان قزوین به این قشر هست، ما قطعه ای داریم به نام قطعه بازیگران و صورت های معروف و مشاهیر که از این بعد نیز خبرنگاران از قطعه بازیگران و صورت های معروف بهشت فاطمه قزوین به صورت رایگان بهره مند می شوند.

قبر رایگان در قطعه بازیگران و صورت های معروف , هدیه شهردار قزوین به خبرنگاران

شهردار قزوین تصریح کرد: ما تاکنون از رسانه ای شکایت نکردیم و در صورت مسئله با مدیرمسئول نشریه صحبت می کنیم و ترجیح می دهیم که شکایتی صورت نگیرد.

وی تصریح کرد: شهرداری یکی از نهادهایی است که در حوزه باغستان فعالیت های زیادی انجام داده و شورای باغستان و شرکت باغستان به وسیله شهرداری ایجادشده هست، معتقدیم که باغستان میراث و وقت بی نظیری جهت گردشگری هست، ما از این وقت استفاده خواهیم کرد و تمام تلاش ما حفظ و احیا باغستان سنتی است.

صفری با اشاره به هدررفت آب در بعضی از پارک های سطح شهر افزود: من نیز شاهد هدر رفت آب در بعضی پارک ها هستم ولی تلاش می کنیم با بحران آب عنوان بررسی شود و در این حوزه ورود خواهیم کرد و انتقادات در این حوزه را می پذیریم.

وی تأکید کرد: از بین بردن میدان 22 بهمن به معنای از بین بردن نماد انقلاب نیست، این اصلاح هندسی به خاطر کم کردن ترافیک بوده است میدان شهری که معضل ترافیکی داشت که به پیشنهاد شورای ترافیک از بین بردن شد، شهید رجایی یکی از افتخارات استان است که از بین بردن شدنی نیست و تندیس شهید رجایی در مکان مناسبی قرار خواهد گرفت.

شهردار قزوین بیان کرد: در هفته فرهنگی قزوین برنامه های متفاوتی در نظر گرفته شده است هست، جهت نخستین بار در سطح استان سمپوزیوم مجسمه سازی انجام می شود که طی آن تندیس های 10 مفاخر شهر قزوین را درست می کنند.

وی یادآور شد: یکی از پرسشها ما معضل ترافیک است که بحث فرهنگی و اجتماعی است و با زیاد کردن معابر قابل حل نیست، این طور نیست که شما پارک بیشتری احداث کنید و معضل ترافیک حل شود باید به حوزه پیاده محوری و استفاده از دوچرخه ورود پیدا کرده و مردم را تشویق کنیم که خودروهای شخصی را بیرون نیاورند.

صفری تأکید کرد: پروژه بزرگ کمربند سبز شروع کردیم که میدان مینودر با میدان نخبگان متصل می کند که مباحث ترافیک، سلامت محور و ترافیک را در این پروژه دیدیم و خانواده می توانند پیاده و با دوچرخه در این محور حرکت کنند و معضل ترافیک تا حدودی حل می شود.

صفری در آخر یادآور شد: در هفته فرهنگی ما منزل بازیگران و صورت های معروف را تأسیس می کنیم و امیدواریم که بتوانیم منزل مطبوعات را نیز تأسیس کنیم تا مطبوعات استان نیز دارای منزل شوند و همچنین حل پرسشها تعاونی مسکن خبرنگاران نیاز به کمک سایر دستگاه ها دارد.

واژه های کلیدی: قزوین | ترافیک | شهردار | ترافیک | استفاده | شهرداری | بازیگران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs